PMD1206PTBX-A.(2).U.GN SUNON
  • Part Number: PMD1206PTBX-A.(2).U.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1206PTBX-A.(2).U.GN SUNON
    PMD1206PTBX-A.(2).U.GN SUNON
    PMD1206PTBX-A.(2).U.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1206PTBX-A.(2).U.GN is described as FAN AXIAL 60X25MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS