PMD1206PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD1206PMB2-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1206PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD1206PMB2-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1206PMB2-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 60X38MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK