PMD1206PMB1-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD1206PMB1-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1206PMB1-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD1206PMB1-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1206PMB1-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 60X38MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)