PMD1206PKVX-A.GN SUNON
  • Part Number: PMD1206PKVX-A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1206PKVX-A.GN SUNON
    PMD1206PKVX-A.GN SUNON
    PMD1206PKVX-A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1206PKVX-A.GN is described as FAN AXIAL 60X20MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK