PMD1204PPB2-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1204PPB2-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 40X56MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1204PPB2-A.(2).GN SUNON
    PMD1204PPB2-A.(2).GN SUNON
    PMD1204PPB2-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1204PPB2-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 40X56MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"