KDE2408PTS3-6 SUNON
  • Part Number: KDE2408PTS3-6
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE2408PTS3-6 SUNON
    KDE2408PTS3-6 SUNON
    KDE2408PTS3-6 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE2408PTS3-6 is described as FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE