KDE2408PTS2-6 SUNON
  • Part Number: KDE2408PTS2-6
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE2408PTS2-6 SUNON
    KDE2408PTS2-6 SUNON
    KDE2408PTS2-6 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE2408PTS2-6 is described as FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG