KDE2408PTB2-6A ( 318 ) SUNON
  • Part Number: KDE2408PTB2-6A ( 318 )
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE2408PTB2-6A ( 318 ) SUNON
    KDE2408PTB2-6A ( 318 ) SUNON
    KDE2408PTB2-6A ( 318 ) is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE2408PTB2-6A ( 318 ) is described as FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"