KDE2406PTS2 SUNON
  • Part Number: KDE2406PTS2
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE2406PTS2 SUNON
    KDE2406PTS2 SUNON
    KDE2406PTS2 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE2406PTS2 is described as FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)