KDE2406PTS1 SUNON
  • Part Number: KDE2406PTS1
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE2406PTS1 SUNON
    KDE2406PTS1 SUNON
    KDE2406PTS1 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE2406PTS1 is described as FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP