KDE2406PTB1 SUNON
  • Part Number: KDE2406PTB1
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE2406PTB1 SUNON
    KDE2406PTB1 SUNON
    KDE2406PTB1 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE2406PTB1 is described as FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"