KDE1208PTB1-6AR SUNON
  • Part Number: KDE1208PTB1-6AR
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE1208PTB1-6AR SUNON
    KDE1208PTB1-6AR SUNON
    KDE1208PTB1-6AR is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE1208PTB1-6AR is described as FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ