KDE1206PKVX MS.AF.GN SUNON
  • Part Number: KDE1206PKVX MS.AF.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN 60X60X20 12VDC VAPO TACH
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE1206PKVX MS.AF.GN SUNON
    KDE1206PKVX MS.AF.GN SUNON
    KDE1206PKVX MS.AF.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE1206PKVX MS.AF.GN is described as FAN 60X60X20 12VDC VAPO TACH. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ