KDE1206PFB2-8 SUNON
  • Part Number: KDE1206PFB2-8
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X10.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KDE1206PFB2-8 SUNON
    KDE1206PFB2-8 SUNON
    KDE1206PFB2-8 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KDE1206PFB2-8 is described as FAN AXIAL 60X10.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT