KD2408PTB1.13.(2).GN SUNON
  • Part Number: KD2408PTB1.13.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KD2408PTB1.13.(2).GN SUNON
    KD2408PTB1.13.(2).GN SUNON
    KD2408PTB1.13.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KD2408PTB1.13.(2).GN is described as FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM