KD2406PTSX.13.A.GN SUNON
  • Part Number: KD2406PTSX.13.A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KD2406PTSX.13.A.GN SUNON
    KD2406PTSX.13.A.GN SUNON
    KD2406PTSX.13.A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KD2406PTSX.13.A.GN is described as FAN AXIAL 60X25MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE