KD2406PTB4.13.(2).A.GN SUNON
  • Part Number: KD2406PTB4.13.(2).A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KD2406PTB4.13.(2).A.GN SUNON
    KD2406PTB4.13.(2).A.GN SUNON
    KD2406PTB4.13.(2).A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KD2406PTB4.13.(2).A.GN is described as FAN AXIAL 60X25MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A