KD2405PHS1.GN.C1500 SUNON
  • Part Number: KD2405PHS1.GN.C1500
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KD2405PHS1.GN.C1500 SUNON
    KD2405PHS1.GN.C1500 SUNON
    KD2405PHS1.GN.C1500 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KD2405PHS1.GN.C1500 is described as FAN AXIAL 50X15MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE