KD2404PFSX.11.GN SUNON
  • Part Number: KD2404PFSX.11.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 40X10MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about KD2404PFSX.11.GN SUNON
    KD2404PFSX.11.GN SUNON
    KD2404PFSX.11.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. KD2404PFSX.11.GN is described as FAN AXIAL 40X10MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE