A275KXX91-120VAC STRUTHERS-DUNN
  • Part Number: A275KXX91-120VAC
  • Manufacturer Name: STRUTHERS-DUNN
  • Description: Contactor, Motor Reversing, 15A, 3PDM-NO, 120VAC, 4 Aux contacts each SPDT(2per coil)
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about A275KXX91-120VAC STRUTHERS-DUNN
    A275KXX91-120VAC is manufactured by STRUTHERS-DUNN and is categorized in the Contactors category. A275KXX91-120VAC is described as Contactor, Motor Reversing, 15A, 3PDM-NO, 120VAC, 4 Aux contacts each SPDT(2per coil). Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA