A275KXX-24VAC STRUTHERS-DUNN
  • Part Number: A275KXX-24VAC
  • Manufacturer Name: STRUTHERS-DUNN
  • Description: Contactor, Motor Reversing, 15A, 3PDM-NO, 24VAC,
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about A275KXX-24VAC STRUTHERS-DUNN
    A275KXX-24VAC STRUTHERS-DUNN
    A275KXX-24VAC is manufactured by STRUTHERS-DUNN and is categorized in the Contactors category. A275KXX-24VAC is described as Contactor, Motor Reversing, 15A, 3PDM-NO, 24VAC,. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V