TN1215-800B-TR STMicro
  • Part Number: TN1215-800B-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: SCR 800V 12A DPAK
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK