T405-700B-TR STMicro
  • Part Number: T405-700B-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: TRIAC SENS GATE 700V 4A DPAK
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 9,660
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"