STTH30ST06GY-TR STMicro
  • More about STTH30ST06GY-TR STMicro
    STTH30ST06GY-TR STMicro
    STTH30ST06GY-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STTH30ST06GY-TR is described as DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V