STTH30R04D STMicro
  • Available: 2,601
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STTH30R04D STMicro
    STTH30R04D STMicro
    STTH30R04D is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STTH30R04D is described as DIODE GEN PURP 400V 30A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F