STPS30M60ST STMicro
  • Available: 2,006
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M60ST STMicro
    STPS30M60ST STMicro
    STPS30M60ST is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M60ST is described as DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"