STPS30M60SG-TR STMicro
  • Available: 7,419
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M60SG-TR STMicro
    STPS30M60SG-TR STMicro
    STPS30M60SG-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M60SG-TR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 30A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN