STPS30M60DJF-TR STMicro
  • Part Number: STPS30M60DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE SCHOTTKY 60V 30A POWERFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 22,389
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M60DJF-TR STMicro
    STPS30M60DJF-TR STMicro
    STPS30M60DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M60DJF-TR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 30A POWERFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V