STPS30M120STN STMicro
  • Available: 1,056
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M120STN STMicro
    STPS30M120STN STMicro
    STPS30M120STN is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M120STN is described as DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE