STPS30M100SR STMicro
  • Available: 980
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M100SR STMicro
    STPS30M100SR STMicro
    STPS30M100SR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M100SR is described as DIODE SCHOTTKY 100V 30A I2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM