STPS30M100DJF-TR STMicro
  • Part Number: STPS30M100DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 30A POWRFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 8,893
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30M100DJF-TR STMicro
    STPS30M100DJF-TR STMicro
    STPS30M100DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30M100DJF-TR is described as DIODE SCHOTTKY 100V 30A POWRFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN