STPS30L30DJF-TR STMicro
  • Part Number: STPS30L30DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE SCHOTTKY 30V 30A POWERFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 19,233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30L30DJF-TR STMicro
    STPS30L30DJF-TR STMicro
    STPS30L30DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30L30DJF-TR is described as DIODE SCHOTTKY 30V 30A POWERFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS