STPS30H100DJF-TR STMicro
  • Part Number: STPS30H100DJF-TR
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 30A POWRFLAT
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 2,594
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS30H100DJF-TR STMicro
    STPS30H100DJF-TR STMicro
    STPS30H100DJF-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS30H100DJF-TR is described as DIODE SCHOTTKY 100V 30A POWRFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by STMicro
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT