STPS2L60ZFY STMicro
  • Available: 13,832
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2L60ZFY STMicro
    STPS2L60ZFY STMicro
    STPS2L60ZFY is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2L60ZFY is described as DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH