STPS2L60UF STMicro
  • Available: 4,433
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2L60UF STMicro
    STPS2L60UF STMicro
    STPS2L60UF is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2L60UF is described as DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMBFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK