STPS2L60RL STMicro
  • Available: 83,980
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2L60RL STMicro
    STPS2L60RL STMicro
    STPS2L60RL is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2L60RL is described as DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO41. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE