STPS2L40UF STMicro
  • Available: 26,209
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2L40UF STMicro
    STPS2L40UF STMicro
    STPS2L40UF is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2L40UF is described as DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMBFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE