STPS2L30AF STMicro
  • Available: 64,459
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2L30AF STMicro
    STPS2L30AF STMicro
    STPS2L30AF is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2L30AF is described as DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"