STPS2L25UF STMicro
  • Available: 26,364
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2L25UF STMicro
    STPS2L25UF STMicro
    STPS2L25UF is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2L25UF is described as DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMBFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT