STPS2H100UY STMicro
  • Available: 16,333
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS2H100UY STMicro
    STPS2H100UY STMicro
    STPS2H100UY is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS2H100UY is described as DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F