STPS20SM60ST STMicro
  • Available: 1,009
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS20SM60ST STMicro
    STPS20SM60ST STMicro
    STPS20SM60ST is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS20SM60ST is described as DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE