STPS20SM60SG-TR STMicro
  • Available: 7,534
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS20SM60SG-TR STMicro
    STPS20SM60SG-TR STMicro
    STPS20SM60SG-TR is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS20SM60SG-TR is described as DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM