STPS20SM100SFP STMicro
  • Available: 884
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS20SM100SFP STMicro
    STPS20SM100SFP STMicro
    STPS20SM100SFP is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS20SM100SFP is described as DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220FP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE