STPS1L40UY STMicro
  • Available: 9,884
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS1L40UY STMicro
    STPS1L40UY STMicro
    STPS1L40UY is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS1L40UY is described as DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM