STPS1L30A STMicro
  • Available: 42,899
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS1L30A STMicro
    STPS1L30A STMicro
    STPS1L30A is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS1L30A is described as DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH