STPS1L20M STMicro
  • Available: 3,211
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS1L20M STMicro
    STPS1L20M STMicro
    STPS1L20M is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS1L20M is described as DIODE SCHOTTKY 20V 1A STMITE. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE