STPS1H100U STMicro
  • Available: 180,581
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about STPS1H100U STMicro
    STPS1H100U STMicro
    STPS1H100U is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS1H100U is described as DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE