STPS1170AF STMicro
  • More about STPS1170AF STMicro
    STPS1170AF STMicro
    STPS1170AF is manufactured by STMicro and is categorized in the Zener Single Diodes category. STPS1170AF is described as DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE