STM1061N31WX6F STMicro
  • Part Number: STM1061N31WX6F
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: IC VOLT DETECTOR 3.1V LP SOT-23
  • Category: PMIC Supervisors
  • Status:
  • Available: 12,603
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"