STM1061N19WX6F STMicro
  • Part Number: STM1061N19WX6F
  • Manufacturer Name: STMicro
  • Description: IC VOLT DETECTOR LP 1.9V SOT-23
  • Category: PMIC Supervisors
  • Status:
  • Available: 17,642
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE